FANDOM


Tori Wu — kobieta pochodząca z Erudycji, miała niezgodnego brata - George'a Wu.

Gdy przechodziła nowicjat Nieustraszoności, jej brat został przeniesiony za ogrodzenie. Tori była przekonana, że George nie żyje, a za jego śmierć odpowiedzialna jest Jeanine Matthews. Marzyła by pomścić brata. Czekała na dobrą okazje i pod koniec Zbuntowanej zabiła Jeanine nożem. Była tatuażystką w Nieustraszoności, prowadziła także Testy Przynależności. Zgineła podczas wyprawy za mur.

Życiorys Edytuj

Tori była tatuażystką w salonach tatuaży i piercingu. Miała tatuaż – jastrzębia – na karku, który symbolizował jej pokonany lęk przed ciemnością, ponieważ kiedyś uważano jastrzębia za symbol słońca. Prowadziła również testy przynależności (sprawdzała przynależność między innymi Tobiasa i Tris). Głównej bohaterce ręcznie wpisała Altruizm, chociaż test wykazał Niezgodność. Nie wydała jej, ponieważ sama miała Niezgodnego brata i wiedziała co czeka Beatrice, jeśli nie sfałszuje wyniku testu.

Po ataku na Altruizm Tori i Zeke zostają na jakiś czas szpiegami, jednak zostają przyłapani, kiedy kobieta usiłuje dostać się do laboratorium Jeanine. Podczas ucieczki zostaje postrzelona w nogę. Kiedy wybierano nowych liderów Tori zostaje przywódczynią razem z Tobiasem i Harrisonem.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.